Mamy Mistrzów Polski 2024 w wędkarstwie plażowym

Z przyjemnością informujemy, że Okręg PZW w Poznaniu przywiózł z organizowanych w dniach 24-26 czerwca 2024 r. Morskich Mistrzostwach Polski w wędkarstwie plażowym (surfcasting) podwójne zwycięstwo.

Nasz kol. Piotr Pietrzyk reprezentując zwyciężył w klasyfikacji indywidualnej. Piotr wywalczył w każdej turze 2 pozycję w sektorze tym samym w klasyfikacji generalnej z 6 pkt. zajął pierwsze miejsce. Nasz zawodnik złowił w sumie 32 flądry w całych zawodach.

ponadto

Nasza drużyna w składzie Mikołaj Furman, Dawid Furman, Przemysław Patalas wywalczyła Mistrzostwo Polski w klasyfikacji drużynowej. W czasie trwania III tur zawodów złowili łącznie 67 ryb (fląder) i o niespełna 100 pkt. wyprzedzili swoich przeciwników z Lęborka.